Webwinkel 24/7 geopend – Wegens schaarste kunnen sommige artikelen een langere levertijd hebben – Winkelbezoek is mogelijk

Wij gebruiken cookies om onze website te verbeteren en u relevante advertenties te kunnen tonen.

close

Kachelmaterialen online kopen bij Kachelmaterialenshop.nl
Kachelmaterialenshop.nl is dé kachelmaterialen webshop voor particulieren en bedrijven die op zoek zijn naar een compleet assortiment op het gebied van hout stoken, tegen de laagste prijs. Met een online assortiment van ruim 1500 artikelen, hebben wij altijd wat u zoekt. Naast hetgeen wat op de website staat kunnen wij ook nog veel andere maten en producten (zoals kachels) leveren.

Wij verkopen rookkanalen van het merk MBM uit Italië en verscheidene kleinere leveranciers. Doordat wij nauw samenwerken met de leveranciers, zorgen wij ervoor dat de kachelmaterialen zeer goedkoop aangeboden kunnen worden.

Om u optimaal te kunnen helpen, verstrekken wij zoveel mogelijk online informatie bij onze producten. Daarnaast streven wij naar een laagste prijs garantie, snelle levering en beste service. Om een goede aanbieding te ontvangen kunt u ons altijd een mail sturen of bellen.

Assortiment Kachelmaterialenshop.nl
Bij kachelmaterialenshop.nl kunt u terecht voor alles dat met uw haard of kachel te maken heeft. Het assortiment bestaat uit rookkanalen, vuurvaste stenen, isolatiematerialen en onderhoudsartikelen.

Voordelen kachelmaterialenshop.nl
De belangrijkste voordelen van onze webshop voor u als klant zijn: kwaliteit van de producten, uitstekende prijs, gebruiksvriendelijke website, advies tijdens de verkoop en service na de verkoop. Dit vertaald zich in een functionele website met diverse betalingsmogelijkheden, producten van gerenommeerde merken, onderscheidend en professioneel advies en 10 jaar garantie.

- Meer dan 1500 producten op het gebied van kachelmaterialen
- Binnen 1 werkdag (mits op voorraad) geleverd
- Mogelijkheid van montage
- Mogelijkheid van maatwerk
- 10 jaar garantie op dubbelwandige rookkanalen

Bezoeken van adviescentrum Kachelmaterialenshop.nl
U kunt ook gewoon bij ons langskomen! Om uw bestelde producten af te halen, maar ook voor een persoonlijk advies. Onze medewerkers staan u graag te woord en u kunt uw benodigdheden eventueel meteen meenemen. We hebben maar liefst 1500m2 magazijn!

Daarnaast hebben we ook 1000m2 showroom. Hier staan de mooiste houtkachels, pelletkachels, gaskachels, inbouwhaarden, buitenkachels en zelfs pizza-ovens! 

Onze geschiedenis

De oprichting van kachelmaterialenshop .nl

Januari
Januari 2014
Juni 2015

Winnaar van Admarkt topaward 2015 categorie Jonge Ondernemer

Juni

Nieuwe webshop

pizzaovens.shop live

April
April 2017
mei 2017

Opening showroom/magazijn in Barneveld’

mei

Nieuwe webshop
kachelkopen.shop live

Juli
Juli 2017
September 2018

Release nieuwe site kachelmaterialenshop.nl

September

Nieuwe showroom
Nijkerk geopend!

Oktober
Oktober 2018
April 2020

Nieuwe webshop
Coolewarmte.nl live

April

Onze medewerkers.

Harmen
Harmen.
Oprichter

Een jonge ondernemer met een echte handelsgeest. Omdat Harmen altijd wel ergens mee bezig is, kunt u hem niet op ieder moment bereiken. Maar wanneer hij aanwezig is, neemt hij alle tijd om u te helpen en uitgebreid te adviseren.

Aris
Aris.
Verkoopadviseur

Staat u altijd vriendelijk en efficiënt te woord en is een meester in het maken van mooie offertes. Omdat niet iedereen de naam ‘Aris’ kan onthouden, omschrijven onze klanten hem vaak als ‘die aardige jongen met die bril’.

Henry
Henry.
Verkoopadviseur

Henry is een van onze gangmakers. Kan alles verkopen. We zorgen dat hij op geregelde tijden koffie krijgt en dan is het een hele gezellige collega. Hij weet overal een oplossing voor te vinden, met een lach die bij u thuis te horen is.

Ben
Ben.
Verkoopadviseur

Niet alleen buiten het werk scoort Ben graag punten. Hij wordt bij ons dan ook regelmatig uitgeroepen tot medewerker van de maand. Expert in kachels was hij zelfs al voor hij bij ons kwam werken. Voor een mooie offerte bent u bij Ben dus aan het juiste adres.

Timo
Timo.
Inkoop

Werkt met zijn ongeveer 2 meter letterlijk en figuurlijk het langst bij ons. Timo weet vrijwel alles en is (in eigen woorden) sneller dan zijn schaduw. Als hij een keer afwezig is, staat hij hoogstwaarschijnlijk op het voetbalveld en anders op de ski’s.

Laura
Laura.
Planning en website

Haar naam is Laura, een hele lieve meid. Wie weet krijgt u haar op een drukke dag aan de lijn. U komt sowieso met Laura in contact als u akkoord geeft op een offerte voor montage. Zij plant met alle liefde een afspraak voor u in.

Marlies
Marlies.
Content creator

Enkele dagen per week werkt Marlies aan het verbeteren van onze website en het creëren van de leukste posts op onze socials, #influencer! Met haar gezonde instelling haalt ze de standaard voor maaltijden en tussendoortjes bij Kachelmaterialenshop flink omhoog.

Mark
Mark.
Magazijn

De stabiele reus van het magazijn, een echte hondenliefhebber. Helaas draagt hij het grootste gedeelte van de dag werkschoenen, anders konden we dagelijks een ander paar schoenen van hem bewonderen.

Marius
Marius.
Magazijn

Marius is onze magazijn-oudste en leidinggevende van team magazijn. Zoals je kunt verwachten van een Amersfoorter is hij een kei in zijn werk. Dagelijks legt hij vele kilometers af langs de stellingen om te zorgen dat uw bestelling zo snel mogelijk bij u is.

Storm
Storm.
Magazijn

Deze jongen gaat als een wervelwind langs de stellingen om alles bij elkaar te zoeken wat u nodig heeft. Houdt van een potje kaarten in de pauze en weet in korte tijd de meeste sigaretten te roken.

Jaap
Jaap.
Montage

Onze grandioze eerste monteur. Jaap houdt van een bakje koffie en een praatje. Vaak bijgestaan door Gijs of een van onze andere krachten is hij niet te beroerd om onze materialen op de hoogste daken van Nederland te installeren.

Miranda
Miranda.
Klantenservice

Miranda is een echte aanwinst voor ons team. Deze gezellige kletskous houdt de sfeer er goed in. Tegelijk draait Miranda haar hand niet om voor een flinke hoeveelheid to do's. Ze staat u graag vriendelijk en geduldig te woord.

Gijs
Gijs.
Montage

Onze tweede monteur en de trouwe handlanger van Jaap. Met zijn tweeën zorgen ze voor de mooiste installaties. Gijs draait zijn hand niet om voor het plaatsen van een hangkachel of inbouwhaard en is altijd goedgehumeurd.

Roos
Roos.
Verkoopadviseur

Roos staat haar mannetje. Als echte koukleum is ze gehecht aan haar werkplek in de buurt van de houtkachel, maar ze komt graag van haar stoel om u te helpen met uw vragen.

Jesse
Jesse 1.
Stagiairs

Omdat we twee stagiairs tegelijk hadden die allebei Jesse heetten, hadden we maar besloten om ze te nummeren. Nu is alleen Jesse 1 er nog, maar dat nummer blijft erin. Hij is dan ook een nummer 1 collega. Jesse heeft het werk snel opgepakt en is een echte aanvulling op ons team.

Partners.