Dubbelwandig rookkanaal RVS, diameter Ø125-180, 250mm pijp
Lim-mont
€ 39,99
Model
H10349.1
- Grote voorraad
- Kwaliteitsproducten
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
Dubbelwandig geïsoleerd rookkanaal 250mm lang, Ø125 mm. Geschikt voor temperaturen tot 600° graden.
Dit artikel is niet uit voorraad leverbaar!
Het betreft een dubbelwandig rookkanaal van 0.25 meter met een binnendiameter van Ø125 mm binnenmaat. Gemaakt van hoogwaardig RVS AISI 316L. Daarnaast is de buis van de nodige keurmerken voorzien, zoals het CE Keurmerk en TÜV keuring. Het rookkanaal is voorzien van 0.5 mm dik RVS wanden. De binnenpijp staat los van de buitenpijp, waardoor de buitenste pijp niet of nauwelijks warm word. Word standaard geleverd met klemband. Het rookkanaal is bestand tegen 600°C.
Specificaties
| Hoogte: | 250 mm |
|---|---|
| Kleur: | RVS hoogglans |
| Classificatietemperatuur: | 600° |
| Garantie: | 25 jaar |
| Materiaal: | RVS, AISI 316L |
| Binnendiameter: | 125mm |
| Buitendiameter: | 180 mm |
| Keuringscertificaten: | CE Keurmerk, TÜV keuring |
| Materiaaldikte: | 0,5 mm |
| Isolatiedikte: | 25 mm mineraal wol |
| Piek temperatuur: | 1000° |
| Temperatuurklasse: | T600 (NL-normering) |
| Klemband: | Inclusief |
| Werkende lengte: | 50 mm korter (insteek) |
| Productfilter: | Rechte buizen |
Aanmelden