Dubbelwandig rookkanaal RVS, diameter Ø125-180, 500mm pijp
Lim-mont
€ 58,99
Model
H10348.1
- Grote voorraad
- Kwaliteitsproducten
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
Dubbelwandig geïsoleerd rookkanaal 500 mm Ø125/180 mm. Geschikt voor temperaturen tot 600° graden.
Deze maat is niet uit voorraad leverbaar.
Dit dubbelwandig geïsoleerde rookkanaal is uitermate geschikt voor bijvoorbeeld het doorkruisen van een verdiepingsvloer. Uiteraard kunt u ook uw volledige rookkanaal voorzien van een dubbelwandige kachelpijp. Het betreft een dubbelwandig rookkanaal van 0.5 meter met een binnendiameter van Ø125 mm. Gemaakt van hoogwaardig RVS AISI 316L. Het rookkanaal is voorzien van 0.5 mm dik RVS wanden. De binnenpijp staat los van de buitenpijp, waardoor de buitenste pijp niet of nauwelijks warm word. Daarnaast is de buis van de nodige keurmerken voorzien, zoals het CE Keurmerk en TÜV keuring. Het rookkanaal is bestand tegen 600°C. Wordt standaard geleverd met klemband.
Specificaties
| Hoogte: | 500 mm |
|---|---|
| Kleur: | RVS hoogglans |
| Classificatietemperatuur: | tot 600°C |
| Garantie: | 25 jaar |
| Materiaal: | RVS, AISI 316L |
| Binnendiameter: | 125mm |
| Buitendiameter: | 180 mm |
| Keuringscertificaten: | CE Keurmerk, TÜV keuring |
| Materiaaldikte: | 0,5mm |
| Isolatiedikte: | 25 mm mineraal wol |
| Piek temperatuur: | 1000° |
| Temperatuurklasse: | T600 (NL-normering) |
| Klemband: | Inclusief |
| Werkende lengte: | 50 mm korter (insteek) |
| Productfilter: | Rechte buizen |
Aanmelden