Dubbelwandig rookkanaal RVS, verloopstuk dubbelwandig, diameter Ø200-250
Lim-mont
€ 70,99
Model
130-3628
- Grote voorraad
- Kwaliteitsproducten
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
Dubbelwandig rookkanaal Ø200/250 verloopstuk naar kleiner maat dubbelwandig rookkanaal.
Dit product is maatwerk en niet uit voorraad leverbaar. Voor maatwerk zijn geen mogelijkheden tot retourneren.
Met dit verloopstuk kunt u van een dubbelwandig kanaal Ø200/250 verlopen naar elke andere kleinere gewenste maat dubbelwandig. Graag in de opmerkingen bij de bestelling vermelden naar welke maat u wenst te verlopen.
Inclusief 1 klemband Ø250
Levertijd ongeveer 2 weken
Specificaties
| Kleur: | RVS hoogglans |
|---|---|
| Classificatietemperatuur: | 600° |
| Garantie: | 25 jaar |
| Materiaal: | RVS, AISI 316L |
| Binnendiameter: | 200mm |
| Buitendiameter: | 250mm |
| Keuringscertificaten: | CE Keurmerk, TÜV keuring |
| Materiaaldikte: | 0,5mm |
| Isolatiedikte: | 25mm minerale wol |
| Afstand van muur af: | 55 mm |
| Piek temperatuur: | 1000° |
| Temperatuurklasse: | T600 (NL-normering) |
| Klemband: | Exclusief |
| Werkende lengte: | 50 mm korter (insteek) |
| Productfilter: | Rechte buizen |
Aanmelden