Kachelpijp dikwandig staal, verloopstuk 120mm - 130mm
€ 14,99
Model
VDW120130
- Grote voorraad
- Kwaliteitsproducten
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
Verloopstuk voor kachelpijp dikwandig staal van 120mm naar 130mm
Specificaties
| Hoogte: | 80mm |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Classificatietemperatuur: | 600° |
| Garantie: | 10 jaar |
| Materiaal: | Dikwandig staal |
| Binnendiameter: | 120mm/200mm |
| Keuringscertificaten: | CE Keurmerk, TÜV keuring |
| Materiaaldikte: | 2mm |
| Productfilter: | Verloopstukken |
Aanmelden