Rookkanaal RVS, Rozet, diameter Ø160
€ 7,99
Model
2229
- Grote voorraad
- Kwaliteitsproducten
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
Rozet, diameter Ø160mm. Rozet om rookkanaal of kachelpijp netjes af te werken.
Voor een nette afwerking bij het dak of plafond, kunt u deze rozet gebruiken. Gemaakt van hoogwaardig RVS AISI 316L. Voldoet uiteraard aan alle keurmerken. Zoals het CE Keurmerk en TÜV 600 Keuring.
Specificaties
| Hoogte: | 13mm |
|---|---|
| Breedte: | 218mm |
| Kleur: | RVS hoogglans |
| Classificatietemperatuur: | 600° |
| Garantie: | 10 jaar |
| Materiaal: | RVS, AISI 316L |
| Binnendiameter: | 160mm |
| Buitendiameter: | 218mm |
| Keuringscertificaten: | CE Keurmerk, TÜV keuring |
| Materiaaldikte: | 0,4 mm |
| Productfilter: | Afwerking en rozetten |
Aanmelden