Rookkanaal RVS, Stoelconstructie 35cm lang, diameter Ø100-150
Lim-mont
€ 126,99
Model
1049-1808
- Grote voorraad
- Kwaliteitsproducten
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
Dubbelwandig geïsoleerd rookkanaal stoelconstructie, diameter Ø100/150mm. Geschikt voor temperaturen tot 600° graden.
Dit artikel is niet standaard uit voorraad leverbaar.
Stoelconstructie voor een optimale stevigheid van het bevestigen van uw dubbelwandig geïsoleerde rookkanaal. Onderaan is een condensdop te bevestigen. Een klemband leveren wij standaard mee.
Specificaties
| Kleur: | RVS hoogglans |
|---|---|
| Classificatietemperatuur: | 600° |
| Garantie: | 25 jaar |
| Materiaal: | RVS, AISI 316L |
| Binnendiameter: | 150mm |
| Keuringscertificaten: | CE Keurmerk, TÜV keuring |
| Materiaaldikte: | 0,4 mm |
| Isolatiedikte: | 25 mm mineraal wol |
| Piek temperatuur: | 1000° |
| Temperatuurklasse: | T600 (NL-normering) |
| Klemband: | Inclusief |
| Werkende lengte: | 50 mm korter (insteek) |
| Productfilter: | Beugels en ondersteuning |
Aanmelden