Rookkanaal RVS stoelconstructie, diameter Ø200-250
Lim-mont
€ 167,99
Model
84-3618
- Grote voorraad
- Kwaliteitsproducten
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
Dubbelwandig geïsoleerd rookkanaal, Stoelconstructie, diameter Ø200/250mm. Geschikt voor temperaturen tot 600° graden.
Dit artikel is niet uit voorraad leverbaar.
Een stoelconstructie kunt u gebruiken voor de ondersteuning van uw dubbelwandige rookkanaal. Aan de onderzijde is bijvoorbeeld een condensdop te bevestigen, of u plaatst de constructie tussen het kanaal. wij leveren standaard 1 klemband mee. Bevestigingsmateriaal voor muur leveren wij niet.
Specificaties
| Hoogte: | 390 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 4,0 kg |
| Kleur: | RVS hoogglans |
| Classificatietemperatuur: | 600° |
| Garantie: | 25 jaar |
| Materiaal: | RVS, AISI 316L |
| Binnendiameter: | 200mm |
| Buitendiameter: | 250mm |
| Keuringscertificaten: | CE Keurmerk, TÜV keuring |
| Materiaaldikte: | 0,5mm |
| Isolatiedikte: | 25mm minerale wol |
| Piek temperatuur: | 1000° |
| Temperatuurklasse: | T600 (NL-normering) |
| Klemband: | Inclusief |
| Werkende lengte: | 50 mm korter (insteek) |
| Productfilter: | Beugels en ondersteuning |
Aanmelden