Trekregelaar / trekbegrenzer instelbaar, dubbelwandig RVS, diameter Ø150/200
€ 121,99
Model
99802
- Grote voorraad
- Kwaliteitsproducten
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
RVS trekregelaar of wel trekbegrenzer RVS, te monteren op dubbelwandig RVS T-stuk, aansluiting Ø150/200.
Dit artikel is niet standaard uit voorraad leverbaar.
Zonder verder omkijken kunt u zelf instellen hoeveel lucht de regelaar dient aan te zuigen. Dit is in te stellen van 10 tot 35 PA. De regelaar / begrenzer is te monteren op de zijuitgang van een T-stuk. Het T-stuk kunt u tussen uw rechte pijpen plaatsen. Resultaat zal een beter en regelmatiger vuur zijn in uw kachel. Zal een teveel aan trek verminderen, en sluit automatisch als dit nodig is.
Specificaties
| Kleur: | RVS hoogglans |
|---|---|
| Classificatietemperatuur: | 600° |
| Garantie: | 25 jaar |
| Materiaal: | RVS, AISI 316L |
| Binnendiameter: | 150mm |
| Buitendiameter: | 200mm |
| Keuringscertificaten: | CE Keurmerk, TÜV keuring |
| Materiaaldikte: | 0,5mm |
| Piek temperatuur: | 1000° |
| Temperatuurklasse: | T600 (NL-normering) |
| Werkende lengte: | 50 mm korter (insteek) |
| Productfilter: | Montagematerialen |
Aanmelden