Verdiepingsondersteuning 300mm
Lim-mont
€ 52,99
Model
520-3396
- Grote voorraad
- Kwaliteitsproducten
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
Verdiepingsondersteuning voor een rookkanaal met een buitendiameter van 300mm.
Met deze ondersteuningsplaat, steunt het rookkanaal op de verdiepingsvloer.
Specificaties
| Kleur: | RVS hoogglans |
|---|---|
| Classificatietemperatuur: | 600° |
| Materiaal: | RVS |
| Binnendiameter: | 300mm |
| Keuringscertificaten: | CE Keurmerk, TÜV keuring |
| Materiaaldikte: | 0,5mm |
| Piek temperatuur: | 1000° |
| Temperatuurklasse: | T600 (NL-normering) |
| Werkende lengte: | 50 mm korter (insteek) |
| Productfilter: | Beugels en ondersteuning, Afwerking en rozetten |
Aanmelden