Dubbelwandig rookkanaal INOX, diameter Ø125-180, 1000mm pijp
Lim-mont
€ 87,99
Model
H10347.1
- Grote voorraad
- Kwaliteitsproducten
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
Dubbelwandig geïsoleerd rookkanaal 1000mm Ø125 mm. Geschikt voor temperaturen tot 600° graden.
Dit dubbelwandig geïsoleerde rookkanaal is uitermate geschikt voor bijvoorbeeld het doorkruisen van een verdiepingsvloer. Uiteraard kunt u ook uw volledige rookkanaal voorzien van een dubbelwandige kachelpijp. Het betreft een dubbelwandig rookkanaal van 1 meter met een binnendiameter van Ø125 mm. Gemaakt van hoogwaardig INOX AISI 316L. De binnenpijp staat los van de buitenpijp, waardoor de buitenste pijp niet of nauwelijks warm word. Het rookkanaal is bestand tegen 600°C. Daarnaast is de buis van de nodige keurmerken voorzien, zoals het CE Keurmerk en TÜV keuring. Het rookkanaal is voorzien van 0.5 mm dik INOX wanden. Wordt standaard geleverd met 1 klemband.
Specificaties
| Hoogte: | 1000mm |
|---|---|
| Kleur: | RVS hoogglans |
| Classificatietemperatuur: | 600° |
| Garantie: | 25 jaar |
| Materiaal: | RVS, AISI 316L |
| Binnendiameter: | 125mm |
| Buitendiameter: | 180mm |
| Keuringscertificaten: | CE Keurmerk, TÜV keuring |
| Materiaaldikte: | 0,5 mm |
| Isolatiedikte: | 25 mm mineraal wol |
| Piek temperatuur: | 1000° |
| Temperatuurklasse: | T600 (NL-normering) |
| Klemband: | Inclusief |
| Werkende lengte: | 50 mm korter (insteek) |
| Productfilter: | Rechte buizen |
Aanmelden