Dubbelwandig rookkanaal INOX, trekkende regenkap met vonkenvanger, diameter Ø140-190
€ 138,99
Model
4206
- Grote voorraad
- Kwaliteitsproducten
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
Dubbelwandig geïsoleerd rookkanaal, trekkende regenkap met vonkenvanger, diameter Ø140mm. Voorkomt regen in kachelpijp.
Trekkende regenkap met vonkenvanger voor uw dubbelwandig geïsoleerd rookkanaal. Een trekkende regenkap zorgt voor een goede trek in uw rookkanaal. Zorgt er tegelijkertijd voor dat het niet inregent. De trekkende regenkap is bestand tegen 600°C. Is uiteraard voorzien van de vereiste keurmerken zoals het CE Keurmerk en TÜV keuring. Gemaakt van hoogwaardig INOX AISI 316L. Dit product is inclusief een klemband.
Specificaties
| Kleur: | RVS hoogglans |
|---|---|
| Classificatietemperatuur: | 600° |
| Garantie: | 25 jaar |
| Materiaal: | RVS, AISI 316L |
| Binnendiameter: | 140 mm |
| Buitendiameter: | 190 mm |
| Keuringscertificaten: | CE Keurmerk, TÜV keuring |
| Materiaaldikte: | 0,5mm |
| Isolatiedikte: | 25 mm mineraal wol |
| Piek temperatuur: | 1000° |
| Temperatuurklasse: | T600 (NL-normering) |
| Klemband: | Inclusief |
| Werkende lengte: | 50 mm korter (insteek) |
| Productfilter: | Regenkappen |
Aanmelden