Enkelwandig rookkanaal INOX, diameter Ø80, 250mm pijp
MBM Italia
€ 14,99
Model
33211
- Grote voorraad
- Kwaliteitsproducten
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
Enkelwandig rookkanaal INOX, diameter Ø80, 250mm pijp
Een kwalitatief goede, enkelwandige kachelpijp, gemaakt van hoogwaardig INOX. De werkende lengte van onze enkelwandige pijpen is 50mm minder. Dit betekend dat de pijpen 50mm in elkaar schijven. Alle enkelwandige INOX pijpen worden zonder klembanden rubbers geleverd, denk er dus aan om deze mee te bestellen. geschikt tot 600°.
Specificaties
| Hoogte: | 250mm |
|---|---|
| Kleur: | RVS hoogglans |
| Classificatietemperatuur: | 600° |
| Garantie: | 10 jaar |
| Materiaal: | RVS, AISI 316L |
| Binnendiameter: | 80mm |
| Keuringscertificaten: | CE Keurmerk, TÜV keuring |
| Materiaaldikte: | 0,5mm |
| Productfilter: | Rechte buizen |
Aanmelden