Verstelbare muurbeugel INOX Ø130mm (50-90mm)
Lim-mont
€ 20,99
Model
33303-1
- Grote voorraad
- Kwaliteitsproducten
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
Verstelbare muurbeugel INOX diameter Ø130mm.
Deze muurbeugel met een diameter van Ø130mm is in te stellen van 5 cm tot 9 cm afstand van de muur. 5 cm is de verplichte afstand van een rookkanaal tot aan de muur. Mocht u meer afstand van de muur nodig hebben adviseren wij u om een setje universele verlengbeugels mee te bestellen.
De verstelbare muurbeugel is eventueel ook leverbaar in 9-15 cm of 15-20cm verstelbaar. Wilt u de muurbeugel dichter tegen de muur of verder van de muur af, stuur dan even een mail met de exacte afstand. Wij maken dan een offerte van de gewenste lengtemaat.
Specificaties
| Kleur: | RVS hoogglans |
|---|---|
| Classificatietemperatuur: | 600° |
| Garantie: | 25 jaar |
| Materiaal: | RVS, AISI 316L |
| Binnendiameter: | 130mm |
| Materiaaldikte: | 0,5mm |
| Afstand van muur af: | 50-90mm |
| Piek temperatuur: | 1000° |
| Temperatuurklasse: | T600 (NL-normering) |
| Werkende lengte: | 50 mm korter (insteek) |
| Productfilter: | Beugels en ondersteuning |
Aanmelden